Види святкової піротехніки. частина1

Петарди

Петарди придбали свою популярність з незрозумілою счкоростю, хоча їх ефект полягає безпосередньо у гучному бавовні. Петарди розрізняються за розмірами і рівню гучності. Вони успішно замінюють у підлітків різні "самопали" і є дуже безпечним виробом. У продажу представлені два виду петард: петарди фітільнимі і петарди з терочной головкою. Петарди з терочной головкою підпалюються як звичайні сірники: варто лише доторкнутися терочной головкою про сірникову коробку. У фітільнимі петард підпалюється стирчить назовні гніт. Петарда являє собою паперову гільзу з піротехнічним складом. З одного боку гільза заглушений паперової або глиняного заглушкою. З зворотний сторони до складу через заглушку підводиться гніт або палаючи, запальна суміш. При запаленні піротехнічного складу петарда розривається з оглушливим бавовною. Існують оригінальні петарди з комбінованими ефектами - Перед бавовною петарда здійснює обертові рухи, підстрибує, розкидає іскри, піднімається вгору. Фітільнимі петарди випускаються як у вигляді окремих петард, так і у вигляді зв'язок від десяти до декількох тисяч штук. Довгі зв'язки лежать на землі у вигляді стрічки. Зв'язка підпалюється з одного кінця, і слідом лунає повальний тріск поспіль розриваються петард.

Бенгальські вогні

Бенгальські свічки, прискорено їх називають безпосередньо "Бенгальські вогні", найпоширеніший феєрверк.

 
Бенгальська свічка являє собою металевий стрижень або дерев'яну паличку з нанесеним на неї піротехнічним складом. При горінні свічка розкидає сріблясті іскри. Кольорові бенгальські свічки горять, утворюючи ще й слабенький факел червоного, зеленого або жовтого кольору. Якісна бенгальська свічка повинна спалахувати від однієї сірники, не диміти при горінні і не скидати на підлогу гарячі шлаки, що утворюються в процесі горіння. Є свічки, які забезпечені головкою, що полегшує підпал свічки. Розміри бенгальських свічок від 150 до 650 мм, а час горіння від 30 сек до 5 хв. Найбільшими свічками рекомендується користуватися тільки у великих приміщеннях або залах.Любую бенгальські свічки можна утримувати в руці за відкриту частину під кутом 30-45 градусів. Кольорові бенгальські свічки слід застосовувати тільки на відкритому повітрі через присутність агресивних оксидів в продуктах горенія.В продажу представлені в основному бенгальські свічки вітчизняного виробництва в Киеве, які з оформлення і виробленим ефекту не поступаються кращим імпортним свічок.

Римські свічки

Римські свічки неймовірно ефектні і виключно популярні. Римська свічка в Киеве, являє собою довгу картонну трубку. У верхній частині трубки розміщується гніт. Всередині трубка заповнена шарами, що чергуються з медленногорящего піротехнічного складу, звездок і пороху. Свічка горить зверху вниз і підряд вистрілює вгору негайні звездкі. Кількість звездок в римській свічці буває від 4 штук до декількох десятків штук. Найвідоміші свічки вистрілюють незначне кількість звездок, але зате вони роблять незвичайно найкращі світлові та звукові ефекти.

Римські свічки не рекомендується утримувати в руці через можливість руйнування оболонки або донної частини свічки, що стати причиною отримання опіків. Римську свічку необхідно виставляти вертикально гнотом вгору і надійно закріплювати. Для цього свічку слід міцно прив'язати до кілка в Киеве, вбиті в землю, або спрямувати в металеву трубу, грунт або низький сніг не менш ніж на 1 / 3 довжини свічки.21 Грудень 2009, 00:12
Написати коментар
capcha
Написати